Alf Olsson oljemålning
2014-04-27
243302
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSSON, Alf (1925-): "Figurer i landskap VI", signerad och daterad Alf 71. olja på duk, 65x50 cm