Harald Sallberg etsning
2014-04-27
243286
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): Vy mot söder, signerad och numrerad Harald Sallberg 297/310, etsning, 27x35 cm