Färglitografi Ardy Strüwer
2014-04-27
243262
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, 109/290, färglitografi, 56x75 cm