Charles Whymper akvarell
2014-04-27
243224
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WHYMPER, Charles (1853-1941): "The first lesson", signerad Whymper, akvarell, 20x28 cm
Fläckar