Lars Jonsson strandfågel färglitografi
2014-04-26
243183
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Strandfågel, signerad Lars Jonsson, 209/250, färglitografi, 50x36 cm