Armring 14 k guld
2014-04-25
243177
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMRING, 14 k guld, fasetterad ametist, 3 orientpärlor, total vikt ca 12,5 g
Skador, bucklor, lagningar, en orientpärla saknas