Nadezda Streltsova oljemålning
2014-04-26
243146
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (född 1973): Blomsterstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, 76x80 cm, oramad