Irina Codreanu blandteknik
2014-04-26
243106
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CODREANU, Irina (Rumämien,1896-1985): Kvinna med krage, signerad och daterad Paris 1926, blandteknik, 46x30 cm
Smärre fläckar