Ytterfoder 1900-tal blåvita
2014-04-24
243079
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, 1 par, porslin, 19/2000-tal, dekor i underglasyrblått, hänklar, längd 37 cm
Repor