Tändare Mappin & Webb
2014-04-24
243068
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TÄNDARE, 3 st, England, 1930-tal, varav en märkt Mappin & Webb och en märkt Merlin Products "The Cyclops", vitmetall, höjd 5-11 cm
Ej funktionstestade, skador, slitage