Peter Dahl färglitografi
2014-04-24
242995
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 44, signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x42 cm