Leili Muuga oljemålning
2014-04-24
242992
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MUUGA , Leili (född 1922):Sstilleben med tofflor, signerad L Muuga, olja på pannå, 26x33 cm
Ytlig smuts