Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-04-24
242982
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fiskeläge, olja på pannå, ca 24x35 cm