Sven-Olof Ehrén Stockholm litografi
2014-04-24
242909
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 45/150, litografi, 271x30 cm