Georg Pauli akvarell
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PAULI, Georg (1855-1935): Modellen Carmen, monogramsignerad GP, akvarell, 15,5x12 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Kuntoraportti
242826
Päivämäärä:
2014-04-25