Ljuskrona 1900-talets andra hälft
2014-04-23
242764
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, för 5 ljus, 1900-talets andra hälft, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd 43 cm