Vettar 1 par Ideal
2014-04-23
242741
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VETTAR, 1 par, 1900-talets början, bemålade, märkta "Ideal", längd 43-47 cm
Slitage, färgbortfall