Broscher ring 18 k guld
2014-04-22
242661
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROSCHER, 2 st., med pärlor, RING, 18 k guld, filigran- och emaljdekor, ringstorlek ca 17,5 mm, total vikt ca 13 g
En brosch med skador och tennlagningar