Japanska träsnitt
2014-05-18
242657
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864), Tvätterska,signerat Kochoro Kunisada ga, träsnitt, ca 34x22,5cm, TOYOKUNI, Skådespelare, utgivare Nishimuraya Yohachi, signerad Kunisada ga, träsnitt, 33x22,5cm
Skador, fläckar, veck, ej examinerade ur ram