Orientmatta Täbris antik 1910-tal
2014-05-02
242655
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
ORIENTMATTA, Täbris, antik 1910-tal, ca 497x311 cm
Ställvis hårt sliten, fläckar, lagning, trampveck