Konsolbord 1800-tal
2014-04-22
242650
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONSOLBORD, 1800-tal, nygotik, fanér i mahogny, vit marmor, sarg med lådor, höjd 84, 99,5x55,5 cm
Smärre fanerbortfall, nyckel saknas