Takarmatur i blästrat glas Orrefors
2014-04-21
242644
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKARMATUR, Orrefors, gultonat blästrat glas, 1940-tal, höjd ca 47, diameter ca 54 cm
Smärre nagg