Matskedar bl a 1800-tal
2014-04-22
242597
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MATSKEDAR, 6 st, silver, varav en 1795, en dansk, vikt ca 335 g
3 skedar med monogram, smärre bucklor