Matskedar silver
2014-04-22
242585
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
MATSKEDAR, 6 st, silver, England, 1700/1800-tal, vikt ca 380 g
4 st med monogram, slitage