Max Book blandteknik
2014-04-25
242552
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOOK, Max (född 1953): "Deluminum", signerad och daterad på baksidan M Book 1999, märkt 4/20, blandteknik på pannå, 29,5x41,5 cm
Kantskada