K Dahlqvist oljemålning
2014-04-22
242492
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1953, olja på pannå, 60x40 cm