Piedestaler/fundament
2014-04-21
242385
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTALER / FUNDAMENT, 1 par, 1900/2000-tal, cement, bemålade, höjd ca 64, 37X37 cm
Skador, bortfall