Pall
2014-04-21
242373
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALL, 17/1800-tal, barockstil, klädsel i bemålat läder, höjd 43, 43x43 cm
Renoverad och kompletterad, slitage