Stig Claesson pasteller
2014-04-21
242109
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): (10): Figurkompositioner", signerade och daterade -75, pasteller, 35x50 cm