Gösta Månsson oljemålning
2014-04-21
242107
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MÅNSSON, Gösta (född 1924): "Arbetskamraterna", signerad G. Månsson, olja på duk, 35x35 cm