Gustavsberg ytterfoder fatt
2014-04-19
242103
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER med fat, 1900-talets början, Gustavsberg, höjd inklusive fat ca 20 cm
Båda delarna med krackeleringar