William Gislander oljemålning
2014-04-21
242086
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GISLANDER, William (1890-1937): Fågel på ljungfält, signerad och daterad William Gislander 1921, olja på pannå, ca 41x61 cm
Mindre sprickor i pannån