Uno Vallman oljemålning
2014-04-21
242084
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VALLMAN, Uno (född 1913): Kustmotiv, signerad och daterad Uno Vallman-1963, olja på duk, 38x45,5 cm