Madeleine Pyk blandteknik
2014-04-20
242060
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Vampyrer", signerad och daterad M Rosa Pyk 1968 blandteknik, 23x29 cm