Roland Svensson färglitografi
2014-04-20
242059
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterskärgård, signerad Roland S, 15/200, färglitografi, 21x37 cm