Lars Matson oljemålning
2014-04-20
242057
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSON, Lars (1933-94): "Strand parti", olja på pannå, signerad Lars Matson, 59x73 cm