Bordsdekorationer
2014-04-19
242025
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSDEKORATIONER, 6 st, i form av lejon, socklar av trä, höjd inklusive socklar ca 9 cm
Smärre nagg och repor