Byrå gustaviansk stil
2014-04-18
242005
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, intarsia, konturerad och profilerad skiva i marmor, beslag i mässing i form av lagerkransar, höjd ca 83, 91x48 cm
Fanérbortfall, ytslitage