Roberto Matta färgetsning
2014-04-19
241932
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911 - 2002): Komposition, signerad, 85/200, färgetsning, bladmått 50x66 cm
Fläck i nedre högra hörn