Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-04-19
241902
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Abstrakt komposition, otydligt signerad, olja på duk, 73x60 cm