Ytterfoder Gustavsberg
2014-04-19
241844
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, Gustavsberg, omkring 1900, majolika, reliefdekor, på 3 fötter med delvis genombruten dekor, höjd 26 cm
Slitage, sprickor, mindre lagningar