Bordsfotogenlampa
2014-04-18
241781
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing och glas, vit glaskupa, total höjd 48 cm
Bruksslitage