Målning
2014-04-19
241754
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Country maid, otydligt signerad, olja på duk, 52x42 cm
Retuscher, duklagning