Målning 1900
2014-04-19
241750
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Goda nyheter, signerad, olja på duk, 25x30 cm