Målning
2014-04-19
241749
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Hästekipage, olja på duk, 53x66 cm
Krackeleringar