Ljusstakar Frankrike
2014-04-17
241618
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike 1800-talets andra hälft, förgylld brons, på lejontassar, höjd 31 cm
Kolonnerna med bucklor