Coaters nysilver
2014-04-17
241589
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
COASTERS, 5 st, nysilver, varav 3 st 1900-talets första hälft, 2 st 1900-talets andra hälft, diameter 10-16 cm
Bruksslitage, en coaster med lagning