Veikko Aaltona oljemålning
2014-04-18
241572
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AALTONA, Veikko (Finland/Sverige 1910-90): Nyårsfirande, signerad och daterad V Aaltona -44, 72x59 cm
Krackeleringar