Simon Gate förlaga
2014-04-18
241522
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GATE, Simon (1883-1945): Dansande kvinnor, signerad och daterad -34, blyertsteckning, 37x54 cm