John Jon-And oljemålning
2014-04-18
241477
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941):"Komposition II", olja på pannå, stämpelsignerad Jon-And, intyg a tergo, 60x34 cm